HAKKIMIZDA

Ofisparlat 2019 yılında kurulan, ofis ve iş merkezlerine profesyonel temizlik hizmeti sunan Beyond İç ve Dış Ticaret kuruluşudur.

Kalite ve profesyonellik konularına önem veren kuruluşların talep ettikleri hizmeti, doğru yöntemlerle yönetilmesini sağlayan şirketimiz, İstanbul ili sınırlarında faaliyetlerini yürütmektedir.

Sahip olduğu yetkin ve dinamik insan kaynağı ve müşteri odaklı yaklaşımı ile kaliteden ödün vermeden sektoründe lider konumda hizmet vermektedir. Yalnızca müşterilerine değil, aynı zamanda içerisinde bulunduğu topluma değer katma ilkesiyle hareket etmekteyiz. Temizlik Personellerimizin işe alım sürecinde adli sicil kayıtları kontrol edilmekte ve yüz yüze görüşmeleri yapıldıktan sonra düzenli eğitimlerden geçirilmektedir.

VİZYONUMUZ

Farklı bakış açılarıyla kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmayı ve profesyonel çalışanlarımızla sektörde en iyi olmayı taahhüt ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Etkinliğimiz, çevikliğimiz, örgütsel verimliliğimizle müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.

STRATEJİMİZ

Sürekli değer oluşturarak uzun vadeli sürdürülebilir büyüme kaydetmek.